شما با نرم افزار جمع آوری آدرس ایمیل از سطح سایتها می توانید به راحتی به لیستی انبوه از ایمیل های فعال ایرانیان دست یابید .

با این نرم افزار میتوانید ضمن وارد ساختن آدرس سایت مورد نظر از برنامه بخواهید که با سرعتی بسیار بالا تمام ایمیل های فعال یک وب سایت را برای شما از تمام صفحات آن وب سایت جمع آوری کند و به شما تحویل دهد  .

این نرم افزار امکان تعریف چندین وب سایت را برای جستجو داراست و نتایج جستجوی ایمیل های فعال را در فایلی تکست به شما میدهد که شما میتوانید با ایمپورت کردن آدرس ایمیل ها در برنامه های دیگر نامه های تبلیغاتی خود را ارسال و یا با برداشتن تک به تک ایمیل ها برای آنها تبلیغات بفرستید .

از دیگر مزیت های این نرم افزار قابلیت تست ایمیل ها است . با این مفهوم که پس از یافتن ایمیلی در وب سایت مورد نظر نرم افزار به صورت اتوماتیک ایمیلی برای آن آدرس می فرستد که صحت یا اشتباه بودن آن ایمیل را درک کند و اگر ایمیل به آن آدرس به درستی ارسال شود آن آدرس در لیست ایمیل های ثبت شده به شما تحویل میشود .

با این حساب میتوان به این نتیجه رسید که این نرم افزار خاصیت کنترل ایمیل های درست و نادرست را دارد و آنهایی که صحت ندارند را ثبت نمیکند .

این نرم افزار با کد رجیستری خاص - با قیمت تنها 8 هزار تومان به فروش میرسد .

با خرید این نرم افزار دیگر نیاز به خرید لیست های ایمیل که با قیمت های سرسام آور ارائه میشوند ندارید و خودتان میتوانید در هر لحظه که اراده کرده اید لیستی ایمیلی جدید از کاربران وب سایت ها تهیه و تجارت خود را آغاز کنید .

 

برای سفارش و خرید تماس بگیرید

۰۹۱۵۳۰۵۲۹۷۲      فناوری اطلاعات مشهد

ساعت تماس 15الی23

---------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------

نحوه خرید :لطفا مبلع ۸۰۰۰ تومان ( هشت هزار تومان ) را به حساب زیر واریز کنید : 
 

نوع حساب شماره حساب شماره کارتبه نام
سامان

۹۳۰۱-۸۰۰-۹۷۸۲۰۵-۱

۶۲۱۹۸۶۱۱۰۹۷۸۲۰۵۱

محمود قوچانی
ملی - سیبا

۰۳۰۰۵۳۷۰۴۸۰۰۰

۶۰۳۷۹۹۱۰۰۴۵۸۰۵۴۸

محمود قوچانی

بعد از واریز مبلغ فرم زیر را پر کنید و به ایمیل ما (co.mashhad@gmail.com) ارسال کنید یا به شماره ۰۹۱۵۳۰۵۲۹۷۲ sms بفرستید : 

نام و نام خانوادگی:؟؟؟؟؟؟

مبلغ واریزی:؟؟؟؟؟؟؟

شماره فیش واریزی:؟؟؟؟؟؟؟

آدرس ایمیل شما:؟؟؟؟؟؟؟


ما بعد از چک کردن اطلاعات شما پکیج رو در عرض 2 ساعت به شما خواهیم رساند

 
امیدواریم بتوانیم صداقتمان را به تمامی ایرانیان ثایت کنیم.