اسکریپت فروش هاست و دامنه به صورت کاملا فارسی برای آنهایی که میخواهند وب سایت ثبت دامین و میزبانی وب راه اندازی کنند طراحی و به فروش می رسد .

امکانات سیستمی :
این نسخه دارای امکانات زیر می باشد :

بخش آماری

1 – نمایش آمار سیستم در صفحه مدیریت کل
۲ – نمایش دو نوع آمار (روزانه ، کلی) در سایت اصلی
۳ – سیستم آپ تایم هاستینگ در سایت اصلی
۴ – نمایش "تعداد کلی خرید های بخش دامین" در قسمت مدیریت و نمایش قیمت کل
۵ – نمایش "تعداد کل خرید های بخش میزبانی" در قسمت مدیریت و نمایش قیمت کل
۶ - نمایش آمار بخش پستیبانی سایت
۷ – نمایش آماری بخش مقالات ، اخبار ، سوالات متداول
۸ – سیستم اتصال به پرشین رنگینگ در سیستم
۹ – نمایش قیمت کل فروش هاستینگ و دامین و نسبت های فروش در قسمت مدیریت کل

 

بخش RSS

1 – توسط این سیستم می توانید برای اخبار ، مقالات خروجی RSS داشته باشید ، نسخه این RSS نسخه دوم است و مدیر سیستم می تواند از طریق قسمت مدیریت تعداد خروجی آن را زیاد/کم کند ، همچنین مدیر کل می تواند سیستم RSS را خاموش کند

 

بخش زبان سیستم

1 – توسط این فایل می توانید پیغام های سیستمی را مطابق با علایق خود تغییر دهید و یا با ترجمه زبان سیستم را تغییر دهید

 

بخش تنظیمات اصلی

1 - تنظیم شماره سایت
2 – سیستم نمایش آپ تایم هاستینگ از طریق API ( از طریق سایت host-tracker)
3 – روشن و خاموش کردن کل سیستم
4 – تنظیم تعداد خروجی RSS
5 – تغییر رنگ متون و لینک ها (Online CSS)

 

بخش تنظیمات بلاک ها

1 – روشن و خاموش کردن بلاک ها ( بلاک خبر مدیریت ، بلاک تیم پشتیبانی ، بلاک خروجی تالار ، بلاک قرعه کشی و خبرنامه ، بلاک مشترکین ، بلاک آمار و ارقام )
2 - سیستم خروجی تالار (Javascript) سازگار با تمامی تالار ها
3 - سیستم نمایش پیغام مدیریت در صفحه اصلی به صورت بلاک (می توانید از عکس ، فلش یا کد HTML استفاده کنید)
4 - نمایش سیستم پشتیبانی در صفحه اصلی به صورت بلاک (می توانید از عکس ، فلش یا کد HTML استفاده کنید)

 

بخش نمایش تبلیغات

در این نسخه شما می توایند در سایت نیز یک بلاک تبلیغاتی داشته باشید که می توانید در آن عکس یا فلش یا متن قرار دهید و لینک کنید . شما می توانید این بلاک را روشن یا خاموش کنید و در بلاک می توانید از کد های HTML نیز استفاده کنید .

 

بخش تماس با ما

در این قسمت می توانید رکورد هایی مانند ( نام مدیریت ، شناسه یاهو تا 3 عدد ، پست الکترونیک ، آدرس ، عکس کروکی ، تلفن تماس ، متن و ... ) همچنین در این صفحه رکوردی تعریف شده تا بتوانید از سایت clickchatsold یک API دریافت کنید و از آن برای پشتیبانی استفاده کنید . این سایت یک سایت ارائه دهنده سیستم پشتیبانی است . همچنین در این صفحه می توانید متنی را بنویسید تا در صفحه تماس با ما و پشتیبانی این متن نمایش داده شود .

تفاوت این نسخه با نسخه قبل در این است که در این نسخه شما می توانید تا 3 شناسه یاهو در سیستم بنویسید و یا کادر ها را خالی بگذارید ، به عنوان مثال اگر کادر نام مدیر خالی بگذارید ، دیگر در صفحه تماس با ما نمایش داده نمی شود .

 

بخش پشتیبانی

1 - سیستم پشتیبانی در این نسخه کاملا متفاوت است ، شما می توانید بی نهایت بخش پشتیبانی ایجاد کنید . مانند (بخش مالی ، بخش میزبانی ، بخش دامین )
2 - شما می توانید بی نهایت مامور رسیدگی برای بخش ها ایجاد کنید
3 – تمامی درخواست ها در سیستم ثبت و آرشیو می شوند
4 – مدیر کل می تواند (همه) درخواست را به صورت مستقیم پیگیری کند
5 – سیستم ورودی مامورین ( هر مامور فقط می تواند به سوالات بخش خود پاسخ دهد)
6 – ایجاد سیستم پیگیری درخواست پشتیبانی
7 – باخبرسازی کاربر از دریافت پاسخ از طرف مامور از طریق پست الکترونیک
۸ - ارشیو تمامی درخواست ها
۹ - نمایش مامور برتر در پنل مدیریت کل
۱۰ - ارشیو تمامی جواب هایی که مامورین به مشکلات داده اند
۱۱ - نمایش تمامی درخواست ها در پنل مدیریت کل و قابلیت ارسال پاسخ به تک تک آنها
۱۲ - سیستم ضد اسپمینگ در سیستم پشتیبانی

 

بخش منو ها

در بخش منو ها در این نسخه ، به جز اینکه شما می توانید بی نهایت منو ایجاد کنید و این منو ها را حذف یا ویرایش کنید ، بلکه می توانید شیوه باز شدن صفحه لینک شده را نیز در صفحه مدیریت مشخص کنید.

 

بخش شاخه بندی

شما در این نسخه از نرم افزار می توانید برای قسمت مقالات و قسمت سوالات متداول شاخه بندی ایجاد کنید و مقالات و سوالات متداول را توسط شاخه بندی طبقه بندی کنید ، همچنین می توانید این شاخه ها را حذف یا ویرایش نیز نمایید

 

بخش سوالات متداول

در این نسخه شما می توانید سوالات متداول را توسط شاخه بندی طبقه بندی کنید که در نسخه قبلی (یک) ویژگی شاخه بندی وجود نداشت و همچنین نمایش سوالات متداول مرتبط در صفحه نمایش جوابیه ها .

 

بخش مقالات

در این نسخه شما می توانید مقالات را توسط شاخه ها طبقه بندی کنید و همچنین می توانید رکورد هایی مانند ( نام نویسنده مقاله ، نام مقاله ، شاخه مقاله ، کلید های جستجو برای انطباق بیشتر با موتور های جستجو ) ایجاد و ثبت کنید .

توسط این سیستم موتور های جستجو (گوگل ، یاهو و ... ) سریع تر مقالات شما را بنا به کلید های جستجو یافته و نمایش می دهند . همچنین این بخش شامل تمامی خصوصیات نسخه یک هم می باشد . همچنین در صفحه سایت اصلی کاربران به راحتی می توانند مقاله را برای دوستان دیگر از طریق پست الکترونیک ارسال کنند و به راحتی می توانند آن را چاپ یا لینک ثابت مقاله را بدست آورند ، همچنین هر بار که مقاله خوانده می شود سیستم رای به آن مقاله می دهد تا مقالات و اخبار پر بازدید برای مدیر کل مشخص شود . همچنین در زیر هر مقاله لیست مقالات مرتبط نیز نمایش داده می شود تا کاربران به راحتی با آن ارتباط برقرار کنند.

 

بخش خبری

سیستم خبری نیز چنین است ، شما می توانید نام نویسنده برای خبر داشته باشید و ایجاد کلید های جستجو به موتور های گرافیکی اجازه بدهید تا به سایت شما بسیار لینک دهند . همچنین چندین خبر آخر نیز در صفحه اصلی نمایش داده می شود و همچنین کاربران در این نسخه می توانند از آرشیو خبری نیز استفاده کنند . 

 

بخش خرید آنلاین

این بخش به صورتی که اطلاعات خرید را از کاربران می گیرد و در سیستم ثبت می کند و برای کاربران فاکتور صادر می کند تا از طریق سیستم بانکی حساب خود را فعال کنند .

این سیستم قدرتمند به شما به عنوان مدیر این امکان را می دهد تا خرید های انجام شده را بر اساس هاستینگ ، دامین و یا هر دو دسته بندی کنید . در قسمت مدیریت شما قادر هستید بین سفارشات به جستجو بپردازید و فاکتور ها را آرشیو نمایید . سیستم خرید نرم افزار در هنگام خرید تمامی جزییات خرید را ثبت می کند که از آن جمله می توانیم به وضعیت ثبتی دامین و یا نوع سفارش اشاره کنیم . در قسمت مدیریت نرم افزار شما قادر هستید که برای فاکتور هایی که یکسال از تاریخ ثبت آنها گذشته است به صورت اتوماتیک دعوت نامه خرید مجدد ارسال کنید .

 

1 - صدور فاکتور برا سافرش
2 – تست Whois برای ثبت دامین
3 – سیستم فعال سازی
4 – سیستم متمرکز (خرید جدید ، تمدید سفارش)
5 – سیستم یاد آوری ، توسط این سیستم می توانید به خرید هایی که یک سال پیش در چنین روزی انجام شده اند از طریق پست الکترونیک یادآوری کنید که خرید خود (سرویس میزبانی ، هاستینگ ) خود را تمدید کنند

6 – نمایش توافق نامه بین مشتری و شرکت (این متن را می توانید بی نهایت بار ویرایش و تغییر دهید و از کد های HTML یا متن یا عکس یا فلش در آن استفاده کنید ) این متن به سیستم خرید نمایش داده می شود تا مشترکین برای تایید قوانین شرکت آن را تایید کنند
7 – سیستم آمار گیری دقیق از تراکنش های مالی
8 – سیستم نمایش آرشیو خرید ها برای مدیر کل و نمایش خرید های جدید

 

بخش Whois

این سیستم در این نسخه اضافه شده است و بازدید کنندگان می توانند به صورت جداگانه از دامین های خود Whois بگیرند ، همچنین در بخش مدیریت دامین هایی که Whois گرفته شده است همراه با جزییات فردی که Whois گرفته نمایش داده می شود .

 

بخش موتور گرافیکی (هفت رنگ)

این موتورگرافیکی در این نسخه به روز شده و توسط این موتور به راحتی می توانید قالب سایت را تغییر دهید . تگ های این موتور نسبت به نسخه قبلی کمتر شده و دست طراحان برای طراحی قالب باز تر است ، و به سرعت می توانید یک قالب را جایگزین قالب فعالی نمایید .

 

بخش مدیریت فوق العاده قوی

این نرم افزار به بخش مدیریتی بسیار قوی و پشتیبانی چندین انتخاب مجهز است . در قسمت مدیریت شما امکاناتی مانند . حق انتخاب چندین حالته و پشتیبانی پنل مدیریت از ویرایشگر قدرتمند WYSIWYG از قابلیت این ویرایشگر می توانیم به اجرای ویرایشگر در تمامی مروگر ها حتی Opera و Firefox اشاره کنیم . از دیگر قابلیت های پنل مدیریت می توانیم به سیستم Anti BigDB اشاره کنیم . که باعث می شود به راحتی بتوانید پایگاه داده نرم افزار را منتقل کنید .

 

بخش ماژولینگ

در این نسخه سیستم ماژولینگ فعال شده است و در دو سطح قسمت مدیریت و سطح بازدیدکنندگان عمل خواهد کرد توسط این سیستم ماژولینگ می توانید ماژول های غیره استاندارد را بر روی نرم افزار اضافه یا کم کنید .

 

ویرایشگر سیستمی

شما در این سیستم می توانید از ویرایشگر بسیار قوی WYSIWYG استفاده نمایید . مشکلات ویرایشگرHTMLAREA در این ویرایشگر از بین رفته و بسیار حرفه ای کار شده است . این ویرایشگر بسیار قوی قادر است در تمامی مرورگر ها اجرا شود . شما توسط این ویرایشگر می توانید متون خود را به راحتی ویرایش فایل های Word ویرایش کنید و بدون درج هیچ کد HTML به سادگی از آبجکت های مانند فایل های فلش و عکس استفاده نمایید  .

قیمت این سیستم تنها ۲۵ هزار تومان است که با سورس کامل به شما تحویل میشود .
برای خرید لطفا با شماره تلفن :   ۰۹۱۵۳۰۵۲۹۷۲   تماس بگیرید .

 

---------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------

نحوه خرید :لطفا مبلع را به حساب زیر واریز کنید : 
 

نوع حساب شماره حساب شماره کارتبه نام
سامان

۹۳۰۱-۸۰۰-۹۷۸۲۰۵-۱

۶۲۱۹۸۶۱۱۰۹۷۸۲۰۵۱

محمود قوچانی
ملی - سیبا

۰۳۰۰۵۳۷۰۴۸۰۰۰

۶۰۳۷۹۹۱۰۰۴۵۸۰۵۴۸

محمود قوچانی

بعد از واریز مبلغ فرم زیر را پر کنید و به ایمیل ما (co.mashhad@gmail.com) ارسال کنید یا به شماره ۰۹۱۵۳۰۵۲۹۷۲ sms بفرستید : 

نام و نام خانوادگی:؟؟؟؟؟؟

مبلغ واریزی:؟؟؟؟؟؟؟

شماره فیش واریزی:؟؟؟؟؟؟؟

آدرس ایمیل شما:؟؟؟؟؟؟؟


ما بعد از چک کردن اطلاعات شما پکیج رو در عرض 2 ساعت به شما خواهیم رساند

 
امیدواریم بتوانیم صداقتمان را به تمامی ایرانیان ثایت کنیم.